Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

Незвичайний міст у Пурмеренд з розвідним і стаціонарним сегментом

 admin        06.11.15

Цей міст - один з найоригінальніших у світі, причому його унікальний дизайн продиктований не просто бажанням вразити погляд, а функціональною доцільністю конструкції. Незвичайний міст побудований в Нідерландах архітекторами компанії NEXT Architects через канал, розєднуючий історичний центр і район Вейдевенне в місті Пурмеренд.

 

 

 
необычный двухуровневый мост
 
 

 

 

Скульптурна конструкція дворівневого мосту виникла як результат пошуку оптимального інженерного рішення, оскільки для забезпечення нормованого кута ухилу для безпечного проїзду велосипедистів та інвалідних колясок було б потрібно створювати стандартний міст довжиною більше 100 метрів.

 

 

Дизайнери придумали унікальне рішення: розділити мобільний і пішохідний трафік. Пішохідна частина незвичайного моста створена у вигляді стаціонарної високої арки заввишки 12 метрів. В результаті перетин каналу стає ще й можливістю побачити прекрасний урбаністичний пейзаж старого міста або оцінити контраст історичного і сучасного району. Пішохідна частина конструкції пропонує короткий шлях через канал.

 

 

 
скульптурный мост со стационарной и разводной частью
 
 
 
пешеходная часть моста
 
 
 
вид на стык разводной части моста
 
 

 

 

Сегмент для велосипедного та колясочного проїзду не менш цікавий. Необхідність подовжити цю частину моста вилилася в елегантне рішення - Z-подібний компактний шлях, розміщений під пішохідною частиною. При цьому дотримується необхідний ухил, а досягти протилежного берега можна безпосередньо вихідної точки, біля повороту автотраси.

 

 
элегантная форма пешеходной арки моста
 
 
 
необычный мост через канал
 
 
 
вечерняя подсветка моста
 
 
 
современный дизайн моста
 
 

 

 

Досить низьке розташування мобільного сегменту могло б бути проблемою для судноплавного трафіку по каналу, але дизайнери вирішили і цю задачу: нижня частина моста є розсувний. Діагональні стики розташовані по центру і недалеко від берегів. Такий дизайн дозволяє швидко розвести дві обертові частини моста до протилежних берегів.

 

 

 
необычный мост с вечерней подсветкой
 
 
 
мост с разделением мобильного и пешеходного трафика
 
 
 
схема разведения мобильного сектора моста
 
 

 

 

Унікальний інженерний проект укупі з сучасним дизайном, елегантною скульптурної формою і стильним підсвічуванням зробили настільки незвичайний міст безсумнівною памяткою міста і зручним для жителів способом перетину каналу.

(голосов:)
Раздел: Архитектура
Похожие статьи
Незвичайний міст через старий фортечний рів
      Голландські архітектори створили незвичайний міст в історичному форте Хальстерена. ...
 30.08.14
Як зробити сухий струмок і місток своїми руками
        Представляємо ще одну роботу Е.Рогожкіной - сухий струмок з містком через нього. ...
 14.05.14
Дизайнерський інтерєр дитячої кімнати: піратська романтика
      У незвичайному тематичному інтерєрі дитячої кімнати багато елементів, створених на...
 25.10.15
Модульний будинок на даху для сучасних мегаполісів
      Гарний, компактний і повнофункціональний будинок на даху, розроблений adNAU,...
 03.10.14
Модульний будинок на основі білборда: перспективи компактного домобудівницт ...
      Рекламні щити можуть стати перспективною структурою для розміщення модульного будинку....
 22.11.15
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь