Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

Очищення дахів від снігу й бурульок: робота для професіоналів

 admin        06.11.15
очистка кровли от снега  
 

З настанням зими, особливо такої сніжної, як традиційна російська, на дахах житлових будинків, промислових корпусів і громадських будівель починає накопичуватися сніжний наст, особливо якщо ухил даху невеликої або взагалі відсутня, як на багатьох виробничих цехах. Якщо електричної системи сніготанення немає, а можливість регулярного очищення дахів від снігу відсутня, то шар снігу може досягати півметра і більше. Спресований сніговий покрив має значну вагу, і це наявність на даху небезпечно для самої покрівельної конструкції.

 

 

Ще більше ускладнюється ситуація, коли чергування періодів низьких температур і відлиг призводить до утворення величезних бурульок під покрівлями, особливо наприкінці лютого - березні, коли починається сніготанення. Самостійне видалення бурульок часто не представляється можливим, якщо будівля високе, а доступ до карниза не обладнаний належної системою огорожі. Але і спроби збити самостійно масивні бурульки з двох-триповерхових котеджів можуть викликати досить неприємні ускладнення.

 

 

Між тим, скупчення снігу та бурульок вкрай небезпечно. Мимовільний схід снігу або падіння бурульок може привести не тільки до травматизму опинилися внизу людей, але навіть до летальних наслідків, як підтверджує медична статистика. Не меншу небезпеку становить подібна ситуація для припаркованого внизу транспорту. Крім того, великий шар снігу на даху може викликати пряме руйнування покрівельного покриття, прогинання кроквяного каркаса, протікання талої води. Але іронія ситуації в тому, що самостійні спроби очистити дахи висотних будівель також нерідко призводять до серйозних травм і падінь з даху. Не випадково очищення дахів від снігу або криги найчастіше проводиться промисловими альпіністами.

 

 

 
очистка крыш от снега и сосулек
 
 

 

 

У цьому випадку висотні роботи проводяться у повній відповідності з вимогами розробленої технології, в рамках якої давно створені методи роботи на слабких покрівлях, дахах без огороджень, висотних будівлях, покрівлях складної форми. У всіх випадках ефективне очищення покрівлі від снігу проводиться професійно, з повним дотриманням правил безпеки як для самих альпіністів, так і для перехожих і самої будівлі. Зазвичай огороджується місце на землі, куди очікується сходження снігу або падіння бурульок. Бригади альпіністів можуть проводити роботи практично при будь-яких умовах зимової погоди, за винятком хіба що штормових вітрів.

 

 

При оформленні заявки на зимовий клінінг для промислових альпіністів можна відразу замовити і таку послугу, як подальша очищення тротуарів від скинутої маси снігу і віддалених бурульок. Затребувані операції з очищення дахів від бурульок та снігу як у великих будинках, так і в заміських котеджах. Фахівці компанії Вертикальна технологія пропонують не тільки одноразову очищення дахів, а й абонентське обслуговування протягом усього сезону, що, природно, передбачає знижки для постійних клієнтів. Своєчасне звернення до ліцензованих фахівцям - гарантія безпеки не лише для самого даху, а й людей, що проживають або працюють в цій будівлі.

(голосов:)
Раздел: Архитектура
Похожие статьи
Озеленення дахів як ефектний спосіб ландшафтного дизайну
        Озеленити дахи будівель на ділянці, можна значно розширити загальну площу насаджень...
 24.12.14
Двосхилий дах своїми руками
Двосхилий дах своїми руками завдання здійсненне. Звести такий дах - не складе зусиль. Проте все ж...
 30.08.14
ПРОВІДНІ БУДІВЕЛЬНІ КОМПАНІЇ: БАУБУД (Москва)
      Провідні будівельні компанії, до числа яких належить БАУБУД, характеризуються...
 06.02.15
Дах чотирьохскатна своїми руками - Як зробити чотирьохскатну дах своїми рук ...
Якщо вас цікавить дах чотирьохскатна своїми руками, то вам буде незайвим дізнатися, що вона повинна...
 02.04.15
Блакитний колір в дизайні двору
      Блакитний колір дуже популярний в інтерєрах, але і в дизайні двору його присутсвие...
 20.08.15
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь