Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

Сучасна архітектура католицької каплиці

 admin        11.11.15

Ідея створити католицьку каплицю для мандрівників виникла відразу у декількох людей. Їм пощастило не тільки зустрітися один з одним, але і знайти архітектурну компанію, яка ідеально втілила ідеї сучасної каплиці, використовуючи можливості сучасної архітектури для вираження релігійних ідей новими засобами.

 

 

 
современная архитектура католической часовни
 
 

 

 

Дизайнери BCDM Architects створили унікальний проект, побудований посеред природної прерії в Небрасці. Унікальна ажурна конструкція, створена поєднанням дерева і металу, виглядає заворожуюче, особливо вечорами, рівномірно освітлена світильниками зсередини і з боку фасаду.

 

 
вечернее освещение часовни
 
 
 
архитектура современной часовни
 
 

 

 

Каплиця Святого Сімейства наповнена символічним відображенням духу католицької віри, а сучасна архітектура незвичайного будинку є алегорією прилучення віруючих до Святого духу. З боку дороги всередину відокремленій каплиці відвідувачі проходять по доріжці з звивистим струмком, провідним у центр кімнати прямо до невеликого круглого джерела, в який з металевої скульптури краплями стікає вода.

 

 

За задумом архітекторів, звивиста форма струмка, що веде за собою відвідувачів, повинна уособлювати саван Христа. На вході до каплиці розташована невисока камяна кімната зразок могили чи склепу, освітлена яскравим світлом зверху. Незвичайної форми металева скульптура уособлює Святий дух. У цій частині каплиці розташована інформаційна область і кімната зібрань.

 

 

 
дорога в часовню
 
 
 
современная религиозная архитектура
 
 
 
дизайн католической часовни
 
 

 

 

Далі відвідувач може побачити на що підноситься помості фігури Святого Сімейства. Ажурна архітектура каплиці з відкритим видом на навколишній пейзаж створює ілюзію того, що скульптури ширяють у повітрі. У самій верхній точці будівлі висота каплиці становить близько 14 метрів (45 футів).

 

 

Вражаюче красивий проект, витончений і драматичний одночасно. Творці намагалися за допомогою сучасної архітектури дозволити відвідувачам знову розбудити в собі релігійне почуття, часто втрачене в суєті буднів. Вражаючий проект відокремленій каплиці серед безкрайнього прерії дає можливість повністю відмовитися від повсякденних турбот, віддавшись піднесеним почуттям, інспірованим суттю католицької віри.

 

 

 
интерьер современной часовни
 
 
 
архитектурные элементы современной часовни
 
 
 
дизайн интерьера современной часовни
 
 
 
информационная область в современной часовне
 
 
 
скульптура, олицетворяющая Святой Дух
 
 

 

(голосов:)
Раздел: Архитектура
Похожие статьи
Сучасна вілла в Нідерландах з прекрасним панорамним оглядом
      Сучасна вілла в Вангенінгене створена для сімї Нефкенс компанією Mecanoo Architects. ...
 13.10.15
СУЧАСНІ ПРОЕКТИ БЕТОННИХ БУДИНКІВ
      Унікальні проекти бетонних будинків сучасного дизайну відображають популярну тенденцію...
 26.03.14
Проект незвичайного будинку іспанських дизайнерів
      Відома іспанська компанія A-cero Architects створила черговий приголомшливий проект...
 17.03.14
Fincube: модульний будинок з компютерним управлінням
      Сучасний модульний будинок далеко пішов від своїх безликих нудних попередників. ...
 19.02.14
Сучасна кухня в приватному будинку: незвичайний проект
      Незвичайна сучасна кухня довгою планування створена дизайнерами компанії Harry...
 02.01.14
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь