Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

Ганок деревяного будинку як зона відпочинку: приклади дизайну

 admin        13.11.15

Вибираючи серед безлічі варіантів пристрою ганку для деревяного будинку, придивіться до ідеї суміщення звичайних функцій ганочка із зоною відпочинку. Такий варіант обійдеться дорожче, зате, в цілому, дозволить заощадити частину коштів на облаштування, оскільки відпаде необхідність додаткового будівництва крутий тераси або палуби, а в маленьких двориках такий ганок візьме на себе також функції альтанки.

 

 

 
зона отдыха на крыльце деревянного дома
 
 

 

 

Розташування функціонального ганку по відношенню до будинку

 


 

Ганок із зоною відпочинку може існувати як у головного входу в деревяний будинок, так і у внутрішньому дворику. У першому названому випадку просторе ганок відмінно впорається з роллю річної вітальні і їдальні, а в другому дозволить обладнати на ньому і літню кухню, і ігрову площадку, і навіть відкриту спальню для полуденного відпочинку.

 

 

Більше того, ганків в будинку може бути декілька, особливо, якщо їх розташування продумується ще на стадії створення проекту. У цьому випадку ганочки можуть бути не тільки прибудованими або вбудованими біля фасаду, але і розташовуватися в центрі конструкції будинку, як на прикладі нижче.

 

 

 
деревянный дом с 3 видами крыльца
 
 

 

 

Якщо будинок має один або кілька бічних флігелів, розташованих під кутом до головного фасаду, то під ганок-терасу можна виділити всю територію всередині двору. У дощових і холодних регіонах частина великої площі можна обладнати як веранду або спорудити зовнішній камін.

 

 
просторное крыльцо палуба между флигелями деревянного дома
 
 
 
большое крыльцо деревянного дома с верандой и террасой
 
 

 

 

Нарешті, ганок можна перетворити на оперізує з двох і більше сторін будинку конструкцію, узгоджуючи загальну площу споруди з тими функціями, які воно буде виконувати.

 

 

 
крыльцо с двух сторон деревянного дома
 
 

 

 

Варіанти дизайну ганку для деревяного будинку

 


 

Конструкція функціонального ганку для деревяного будинку в самому простому випадку представляє собою відкритий майданчик, достатню для розміщення садових меблів, з козирком над вхідними дверима або взагалі без нього (для сухих регіонів). Для зменшення витрат можна створювати конструкції з вбудованими лавками і столиками.

 

 

 
простое крыльцо с навесом над дверью
 
 

 

 

У російському кліматі переважніше споруджувати навіси хоча б над частиною ганку, а також створювати конструкції, які були б жорстко повязані з будинком і працювали як єдине ціле, що запобіжить перекоси ганку в період зимового здимання грунтів. Якщо ганок прилаштовується для вже існуючого житла або купленого модульного будинку, привязку до фундаменту слід зробити обовязково.

 

 

 
садовая мебель на деревянном крыльце
 
 
 
просторное крыльцо под общей крышей с деревянным домом
 
 
 

 

Також при прибудові ганку бажано споруджувати навіс, не повязаний опорними стовпами з основою, щоб у разі перекосу не пошкодити фасад будинку. Будівництво вбудованих варіантів або ганку під спільним дахом з будинком слід проводити тільки з професійно розробленими проектами.

 

 

Слід памятати: дизайн ганку і деревяного будинку повинні гармоніювати і за стилем, і за масивністю конструкції. Габарити і висота опорних стовпів, дизайн даху і огорожу ступенів формують загальне враження про конструкції. Часто не приділяють належної уваги дизайну навісу, хоча його конструкція може навіть просте ганок зробити вельми привабливим, одночасно поліпшивши фасад будинку.

 

 

 
простое деревянное крыльцо с красивой крышей
 
 

 

 

Сходи та настил дачних деревяних будинків частіше роблять недорогими деревяними або використовують палубну дошку з ПВХ під дерево. Можна також вибрати більш довговічний варіант з бетону, повязавши підставу ганку з фундаментом будинку на стадії будівництва або в процесі прибудови. Бетонне ганок потім можна облицювати керамогранитом, камяної або гумової плиткою, мозаїкою. Сходинки можна обладнати системою антизледеніння, в іншому випадку вибирається матеріал з рифленим або проти ковзання для облицювання сходинок.

 

 

Опорні стовпи зазвичай вибирають відповідно зі стіновим матеріалом деревяного будинку, наприклад, брус або колоди. Але можна створювати опори з металевого профілю, задекорувавши їх потім сайдингом того ж типу, що і для фасаду будинку.

 

 
крыльцо деревянного дома с опорами из бруса
 
 
 
крыльцо бревенчатого дома с опорами из бревна и каменными ступенями
 
 

 

 

До монолітним та пальових фундаментів можна прилаштувати ганок на палях. Для масивних конструкцій рекомендується використовувати фундамент палі з ростверком. Якщо прийнято рішення застосувати деревяні палі, то слід особливо ретельно провести гідроізоляцію в місці контакту паль з грунтом, а також попередньо обробити дерево антисептиками, щоб продовжити термін служби паль.

 

 

 
крыльцо деревянного дома на сваях
 
 

 

 

Продумане будівництво ганку деревяного приватного будинку підвищить комфортність двору, оскільки конструкція поєднає в собі відразу кілька зон і звільнить простір на ділянці для подальшого облаштування.

(голосов:)
Раздел: Архитектура
Похожие статьи
Дизайн ганку: фото добірка популярних варіантів
  Дизайн ганку настільки ж важливий в архітектурному вигляді будинку, як і інші елементи фасадної...
 12.03.14
Дизайн ганку будинку: нестандартні варіанти
      Нестандартний дизайн ганку будинку, проект якого створюється одночасно з архітектурним...
 04.01.14
Ганок для цегляного будинку: ідеї дизайну
    Як створити гарне ганок цегляного будинку? Які матеріали вибрати для ступенів, колон і...
 09.09.15
Металеве ганок: види, переваги, недоліки
        Металеве ганок для приватного будинку - один з найпростіших способів облаштування...
 26.10.15
Скляне ганок як фантастичний портал до будинку
        Приголомшливе скляне ганок створили дизайнери Shinberg Levinas Architectural Design...
 02.12.14
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь