Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

ГОТИЧНИЙ СТИЛЬ У ІНТЕРЄРІ: витонченість РОЗКОШІ

 admin        09.08.15
готический интерьер  

Готичний стиль в інтерєрі зародився в далекому Середньовіччі, приблизно в 12-му столітті. Для багатьох він, перш за все, асоціюється з чудовими інтерєрами соборів, наприклад, знаменитим Нотр-Дам-де-Парі. Дійсно, жоден інший стиль не здатний бути одночасно розкішним, урочистим, елегантним і стриманим. Палацові інтерєри і розкішні особняки протягом майже тисячоліття радують нас чудовими інтерєрами в готичному стилі.

 

 

Є деякі елементи, які нерозривно повязані з готичним дизайном: аркові склепіння, вітражі, великі каміни з камяним облицюванням, багаті гобелени, стрілчасті вікна. Ці елементи збереглися в готичному стилі інтерєру з моменту виникнення до сьогоднішнього часу. Невеликі зміни в стилістиці зявилися лише в Вікторіанську епоху, коли орнамент став більш хитромудрим, а колірна палітра трохи багатшими.

 

 

Готичний стиль в інтерєрі приваблює людей різного віку і статусу. Незважаючи на те, що класичний готичний інтерєр вимагає досить великих площ, сучасний дизайн дозволяє стилізувати в цьому дизайні навіть стандартні квартири. Не можна не згадати і молодих прихильників стилю з руху готовий, хоча є особливості готичного дизайну молодіжних інтерєрів. Зупинимося на головних характеристиках готичного стилю.

 

 

Колір в готичному інтерєрі

 

 

Готичний інтерєр - досить темний. Кольорові пріоритети цього стилю підкреслюють середньовічну тягу до загадкової і темній стороні життя. Популярні насичені рубіново-червоний, синій, темно-зелений, фіолетовий, королівський пурпур, насичений оливковий і чорний. Обовязково присутній золотий, підкреслюючи багатство інтерєру.

 

 

Для облицювання стін можуть застосовуватися різьблені дубові панелі. Камінні портали частіше облицьовані каменем. Стельові деревяні балки теж темні, що підкреслюють архітектурні деталі інтерєру.

 

 
мебель в готическом стиле
 

 

Меблі в готичному інтерєрі

 

 

Меблі темна, під стать стін. Зазвичай це деревяні меблі з твердих порід або кована металеві меблі. Арочна форма склепінь і віконних повторюється безліч разів і у формі меблів: склепінчасте узголівя ліжок, стрілчасті прорізи в спинках стільців.

 

 
мебель в готическом интерьере
 
 
мебель в готическом дизайне
 

 

На деревяних меблів багато різьблених елементів. Меблі грунтовна і красива. Ковані елементи виконані з великою майстерністю.

 

 
готический стиль
 
 
столик в готическом стиле
 
 
готический дизайн стульев
 
 
кованая мебель
 
 

Текстиль в готичному інтерєрі

 

 

Використовуються мякі важкі тканини глибоких кольорів. Штори довгі, до самої підлоги. Перевага віддається парчі і оксамиту. Багаті гобелени є класикою готичного стилю. Колірна гамма килимів має бути багатою і насиченою, а малюнок переважніше геометричний або з геральдичної символікою.

 

 
элементы готического интерьера
 

 

Декор в готичному інтерєрі

 

 

Багаті ковані люстри і канделябри - класика готичного стилю. В інтерєрі повинно бути також багато свічок. Металевий посуд і декор - ще один неодмінний атрибут стилю. Антикварні або сучасні металеві кубки та підсвічники можуть стояти на будь-яких столах або полицях.

 

 
готический декор
 
 
декор в готическом стиле
 

 

Основні теми в декорі - геральдика та зброю. Тема лицарських часів може бути втілена в будь-яких образах. Родові герби і королівські регалії також популярні. Інші можливі теми - дракони, містика, химери, відьми. Сподіваємося, що представлені фотографії дають достатнє уявлення про можливості декорування кімнат.

 

 
оружие в готическом интерьере
 
 
геральдика в готическом интерьере
 

 

Говорячи про сучасні тенденції готичного стилю в інтерєрі можна відзначити нові риси: активніше використовується скло в дизайні меблів та декору. Оригінальні прикраси для готичного інтерєру можуть бути виконані з кераміки. У невеликих кімнатах можна використовувати білий колір або колір слонової кістки в якості основного, а традиційні глибокі тони в якості додаткових.

 

 
настенное панно в готическом стиле
 
 
готический декор в интерьере
 

 

Сучасні матеріали дозволять створити готичний стиль в інтерєрі навіть при обмеженому бюджеті, наприклад, використовуючи вітражну плівку замість дорогих вітражів. Меблі можна знайти не тільки стильну, але і відповідну для невеликих квартир. Сьогодні готичний стиль може легко уживатися з сучасними вимогами ергономіки кухні і раціональної організації простору інших кімнат.

 

 

Стало набагато простіше придбати меблі та декор для готичного інтерєру. Можливості інтернету дозволять знайти потрібного виробника чи постачальника в будь-якій країні світу. Ексклюзивний готичний дизайн можна створити самостійно, вибравши потрібні товари для дому і сплативши доставку.

(голосов:)
Похожие статьи
ГОТИЧНИЙ ДИЗАЙН У КІМНАТІ ГОТА
    Готичний дизайн в молодіжному інтерєрі готовий відрізняється деякими особливостями. Він не...
 19.10.13
Класика в інтерєрі: основні риси класичного дизайну інтерєру
      Справжня класика в інтерєрі - це стримана респектабельність, спокійне гідність,...
 25.06.15
АРТ ДЕКО ДИЗАЙН: ОСНОВНІ ПРАВИЛА
      Виниклий на початку 20-го століття арт деко дизайн уособлює гламур і досконалість. ...
 25.12.13
МІНІМАЛІЗМ У дизайні інтерєру
      Мінімалізм в дизайні інтерєру - досить молодий стиль, що зявився в другій половині...
 09.05.14
Прованс в інтерєрі: чарівний стиль французької провінції
      Життєлюбний прованс в інтерєрі відображає традиційний уклад провінційного французького...
 05.05.14
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь