Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕРЄРУ ФОТОГРАФІЯМИ: ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ

 admin        23.08.15

Сучасний стиль дизайну інтерєрів чудово поєднується з графічним декором. Не випадково оформлення інтерєру фотографіями зараз стало більш популярним, ніж 10-20 років тому. Навіть за допомогою власних аматорських фотографій непоганої якості можна створити оригінальний декор вашого будинку.

 

 

 
фотографии в интерьере
 
 

 

 
 

Зрозуміло, важливу роль відіграє спосіб, яким будуть представлені інтерєрні фото. Незважаючи на те, що допустимі саами різні прийоми дизайну, існує кілька обовязкових принципів. По-перше, висота розташування фотографій. Всі дизайнери сходяться в одній думці: при оформленні інтерєру фотографії повинні розташовуватися на рівні очей дивиться. Правда, саме поняття «на рівні очей» можна трактувати по-різному. Це залежить і від зростання дивиться, і від того, сидить він або стоїть.

 

 
 

Єдиної думки не існує. Можна лише порекомендувати виходити з особливостей дизайну кімнати в кожному конкретному випадку. Постарайтеся уявити, яким чином буде зручніше розглядати фотографії на стіні вашої кімнати, і відповідно вибирайте висоту. Слід зазначити, що якраз занадто високе розташування фотографій є найчастішою помилкою при декоруванні інтерєру.

 

 

 
фото в интерьере
 
 
 
фотографии в современном интерьере
 
 

 

 
 

Наступне, що варто врахувати, розмір фотографій. Вони повинні бути досить великі. Фотографії розміром 10х15 см на стіні «загубляться». В крайньому випадку, їх можна використовувати лише як складову частину великої композиції. Поставтеся уважно до вибору рамок. По-перше, вони не повинні привертати більше уваги, ніж сама фотографія. По-друге, рамки повинні поєднуватися із загальним стилем інтерєру. При складанні композицій краще використовувати рамки одного дизайну.

 

 
 

Тепер зупинимося на композиційних можливостях оформлення інтерєру фотографіями . Ні в якому разі не використовуйте варіант рівномірного розподілу фотографій по всій кімнаті! Навпаки, намагайтеся групувати їх в окремо розташовані композиції. Памятайте, що візуальний стиль повинен відповідати дизайну кімнати.

 

 

 
фотоширма
 
 

 

 
 

У сучасних інтерєрах це може бути сувора геометрична композиція, де фотографії одного розміру розташовані в одну лінії або у формі прямокутника. Для стилю модерн підійдуть композиції плавної фантазійної форми. У стилі кантрі фотографії можуть утворювати мальовничу групу без яскраво вираженої геометрії.

 

 
 

Зараз можна придбати багато новинки дизайну, які полегшують завдання складання композицій при оформленні інтерєру фотографіями . Це можуть бути готові настінні модулі, розраховані на 10-15 фотографій, або набір фоторамок різного розміру в одній стилістиці. Продаються навіть фотошірми, які можна використовувати одночасно і для зонування приміщення, і в якості дисплея.

 

 
фото дисплей
 
 
 
композиция фото в интерьере
 
 

 

Останнім часом зявилася можливість оспользовать оригінальні моделі настінних годинників в якості фотодісплея. Ці моделі суміщені з кількома фоторамками, утворюючи красиві композиції панно, в які залишається тільки вставити відповідні за розміром фото з домашнього архіву. Подібний годинник з фоторамками нескладно купити в інтернет магазинах, не відходячи від компютерного стола.

 

 

 
часы с фоторамками
 
 

 

 
 

Ще один важливий момент при оформленні інтерєру фотографіями - гарне освітлення, що дозволяє нормально розглянути композицію. Сучасні споти з регульованим напрямком світла легко впораються з цим завданням, навіть якщо для решти простору кімнати ви віддаєте перевагу використовувати приглушене світло. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам створити гарний інтерєр за допомогою фотографій.

 

(голосов:)
Похожие статьи
Інтерєрні ФОТО У ДЕКОРІ БУДИНКИ: стильно і сучасно
        Інтерєрне фото знову популярно. Декорування приміщень за допомогою фотографій може...
 11.04.14
Декорування фоторамок сухими квітами: основні правила і поширені помилки
        Нескладна з техніки декорування фоторамок з використанням висушених квітів та листя...
 10.10.15
Інтерєрні фотографії TRE АМО
      Німецька студія TRE АМО створює інтерєрні фотографії у вигляді стильних триптихів,...
 18.12.14
Дизайн каміна пять основних стилів
      Сьогодні каміни казнообразной форми і стилю можна зустріти як в елітних віллах, так і...
 08.08.15
Редизайн без ремонту: як швидко оновити інтерєр
      Для зміни дизайну кімнати не обовязково чекати наступного ремонту. Пропонуємо кілька...
 23.03.15
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь