Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

Приклади нестандартних бетонних доріжок і майданчиків

 admin        25.11.15

Що несподіваного можна відшукати в дизайні бетонних садових доріжок або майданчиків для відпочинку? Ми вже публікували неодноразово красиві приклади поєднання бетонних плит з травою і мохом, з гравієм і ландшафтним склом, а також варіанти поєднання бетону, гравію і трави. Однак, цікаві прийоми нам вдалося все ж виявити в роботах професійних ландшафтних дизайнерів.

 

 

Приклади нестандартного використання бетонних плит в сучасних ландшафтах

 


 

Американським дизайнерам з Jeffrey Gordon Smith Landscape Architecture завжди вдається знайти вдалий баланс функціональності і декоративності. Як приклад створення лаконічного фактурного контрасту бетонних доріжок пропонуємо оцінити варіант з поєднанням гладких і покритих гравійним шаром бетонних поверхонь.

 

 

 
сочетание гладких и фактурных бетонных плит в дизайне дорожки
 
 

 

 

Використання такого прийому для створення ступенів садових сходів, крім того, сприяє більшій безпеці під час дощів або при обмерзанні поверхні, так як на рельєфній поверхні складніше послизнутися.

 

 

 
гравийная поверхность ступеней садовой лестницы
 
 

 

 

Нижче - привабливий варіант інтегрування бетонної площадки з галявиною. Всього-то й знадобилося створити кілька отворів в плитах для вільного росту рослин. А обтічна форма майданчика органічно поєднується з природним ландшафтом навколо, а також покроковими стежками з круглих бетонних плиток.

 

 

 
бетонная площадка с лунками
 
 

 

 

Вечорами бетонна зона відпочинку стає ще більш ефектною, оскільки кожна лунка в бетоні обладнана вбудованим підсвічуванням.

 

 

 
встроенная подсветка бетонной площадки
 
 

 

 

Приклади бетонних доріжок в традиційних ландшафтах

 


 

Нерідко вважають, що бетонні поверхні не особливо вдало поєднуються з традиційним ландшафтним стилем. Але доріжки з бетону непогано адаптуються під старовину, якщо їх комбінувати з традиційними матеріалами. Наприклад, як у прикладі ландшафтного дизайну від Matthew Cunningham Landscape Design LLC, де функцію бордюру виконують два ряди камяних блоків, укладених навколо бетонних поверхонь.

 

 

 
комбинированная бетонная дорожка в традиционном ландшафте
 
 

 

 

А в прикладі дизайну від Exteriorscapes llc бетонні плити скомбіновані з цегляною майданчиком, органічно потім продовжуючись у вигляді покрокової доріжки. Подібну ідею можна використовувати також для реставрації наявних на ділянці старих мощених доріжок і майданчиків.

 

 

 
комбинирование бетонных плит и кирпича в дизайне площадки
 
 

 

 

Демократичність поверхонь з бетону, їх відносно невисока вартість і можливість самостійного проведення робіт роблять їх популярними в приватних дворах, а різноманітні прийоми декорування дозволять поєднувати бетонні майданчики та стежки з будь-якими стилями ділянок.

(голосов:)
Похожие статьи
Дизайн доріжок: у пошуках нестандартних рішень
      Незвичайний дизайн доріжок в ландшафтному дизайні може додати вашій ділянці особливу...
 29.05.15
Сучасний дизайн басейнів з доріжками
      Стильний і функціональний сучасний дизайн басейнів з доріжками дозволяє ефективно...
 09.02.15
Садові доріжки своїми руками для пейзажного стилю ландшафту
      На своїй ділянці Єлизавета Рогожкіна створила садові доріжки своїми руками з різних...
 24.01.14
Креативна садова доріжка - ефектна прикраса двору
      Незвичайна садова доріжка, безсумнівно, прикрасить приватний ландшафтний дизайн. ...
 28.10.15
Сантехніка для ванної з бетону: унікальний концепт
      Унікальна сантехніка для ванної, створена дизайнерською студією Art-Tic, являє собою...
 07.01.15
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь