Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

СКЛО В ІНТЕРЄРІ: МОДЕЛІ XANDER BLUE

 admin        29.10.15

Скло в інтерєрі сучасних будинків використовується сьогодні набагато частіше, ніж навіть кілька років тому. Скляні двері, меблі і навіть сходи стали звичним елементом наших будинків. Технології виробництва загартованого скла або унікальною багатошарової продукції типу триплекс дозволили значно розширити присутність скляних виробів в будинку.

 

 
 

Сьогодні скляні меблі або декор зі скла цілком доречні в будинках з дерева, на тлі кладки цегляної чи металевої поверхні. Колекція моделей Xander Blue виготовлена ??з кольорових скляних блоків, скріплених за допомогою металевих деталей. Міцне скло використано для виробництва столів, барних стійок і ліжка.

 

 

 
стеклянная кровать
 
 

 

 
 

Червоний колір в інтерєрі сучасних будинків - один з найпопулярніших. Ліжко зі скла, крім приголомшливого кольору, відрізняється ще й приголомшливою грою світлових променів, що проходять крізь шар скла в інтерєрі . Модель не просто романтична, а навіть цілком еротична. Недарма її назвали Sexy Bed. Безсумнівно, багато хто не відмовилися б від такого ліжка у власній спальні.

 

 

 
письменный стол из стекла
 
 
 
стеклянный журнальный столик
 
 
 
столик журнальный из стекла
 
 

 

 
 

У моделях журнальних і письмових столів кольорові скляні блоки використані тільки в якості бічних стінок або оригінальних підставок, а стільниці залишені прозорими. Ці моделі можуть стати яскравим фокусом при використанні білого кольору в інтерєрі або створити потрібну колірну гамму в багатобарвних інтерєрах.

 

 

 
стеклянная барная стойка
 
 
 
барная стойка из стекла
 
 

 
 

Барні стійки також вельми елегантні і незвичайні, як і інші зразки в колекції. Створені зразки в холодній і теплій колірній гамі. Скло в інтерєрі від Xander Blue підкреслено сучасно по стилю і оригінально по дизайну.

(голосов:)
Похожие статьи
ДЕКОРАТИВНІ СКЛЯНІ СХОДИ
      Скляні сходи стали популярні в сучасних інтерєрах практично відразу після своєї появи....
 17.04.14
Скляна і дзеркальна меблі в сучасному інтерєрі
      Скляна і дзеркальна меблі є ідеальними елементами сучасного дизайну. Сьогодні без...
 09.11.14
Кухонний фартух з скла: сучасний елемент дизайну кухні
      Естетичний, що легко очищається кухонний фартух з скла може кардинально змінити дизайн...
 31.05.14
Скляні міжкімнатні двері Casali: універсальність, зручність, краса
      Італійська компанія Casali виробляє скляні міжкімнатні двері більше тридцяти років. В...
 12.03.15
ХУДОЖНЯ КОВКА ВИРОБИ ДЛЯ БУДИНКУ
      У сучасних дизайнерських інтерєрах знову популярна художня ковка. Вироби для дому...
 21.01.15
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь