Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

НЕЗВИЧАЙНИЙ ДИЗАЙН: ЗАБАВНИЙ, СТИЛЬНИЙ, ДИВНИЙ

 admin        02.11.15

Нам хочеться представити вам деякі ідеї, які уособлюють незвичайний дизайн меблів та декору. Спочатку хочеться представити стильний дизайн стільців, спеціально розроблених з метою дизайну промислових товарів для громадських місць - аеропортів, прийомних, вокзалів. Приголомшлива модель Issit створена компанією Addi Design Group. Стільці мають вигляд оригінальною сучасної скульптури, поки в них відсутня потреба. Але при реальній потребі в них вони легко розкладаються, утворюючи тристоронню групу зручних сидінь.

 

 

 
стулья для аэропортов
 
 
 
необычный дизайн стульев
 
 
 
стойка со стульями
 
 

 

 
 

Незвичайний дизайн годин створив дизайнер Кай Ю. На зоряному колі діаметром 50 см, в залежності від реального часу, спалахують дві зірки. Та, що ближче до центру, показує годинник, а зірка біля краю відзначає хвилини. Галактичні годинник виглядають дуже гарно, але наскільки просто визначити за ним час, кожен вільний вирішити самостійно. Представляється, що часом це буде зробити не дуже просто.

 

 

 
галактические часы
 
 
 
необычный дизайн часов
 
 

 

 
 

Оригінальний романтичний столик для закоханих створив дизайнер Рікардо Са Фрейр. Модель підійде і для престижного ресторану, і для вечері в домашній обстановці, і для розміщення в дизайні ландшафтному. На фото показаний столик для двох наповнений символами, що говорять про єдність двох сердець: загальна подвійна тарілка, червоні фужери, що утворюють разом форму серця, один келих на обидва прилади і дві витончених свічки - класичний набір для романтичної вечері.

 

 

 
романтический столик на двоих
 
 
 
столик для влюбленных
 
 
 
дизайн фужеров
 
 
 
детали романтического комплекта
 
 

 

 
 

Незвичайний дизайн для любителів чорного гумору створений mintselect mintpass. Втім, розробники вважають, що їх оригінальний світильник нагадує про те, що життя у людини всього одна, і варто берегти її. Як би то не було, ідея видається досить цікавою. Для того щоб запалити лампу, потрібно потягнути петлю вгору. Чим вище підняти петлю, тим яскравіше буде світитися лампа. Для виключення, навпаки, петлю потрібно опустити вниз. Самі дизайнери вважають, що їх модель найбільше зацікавлять підлітків для дизайну дитячої, але попереджають, що далеко не всі батьки здатні прихильні поставитися до подібної ідеї.

 

 

 
лампа - петля
 
 
 
необычный дизайн лампы
 
 

 
 

Не менш дивний дизайн розробив Віктор Коновалов. Його система «Кутузов і Ван Гог» представляє собою закінчується кровю очей в ролі дверного вічка, а відрізане вухо - у ролі домофона. Око, подібно світлофору, може спалахувати червоним або ж зеленим світлом, даючи зрозуміти візитерам, наскільки приємний їх прихід для господаря.

 

 

 
дверь с кровавым глазком
 
 
 
подсветка дверного глазка
 
 
 
дизайн дверного глазка
 
 
 
необычный домофон
 
 

 

 
 

Важко стверджувати, що всі представлені приклади незвичайного дизайну сподобаються багатьом, але, думається, у кожної розробки знайдуться свої прихильники, натхненні незвичайними ідеями дизайнерів.

(голосов:)
Похожие статьи
НЕЗВИЧАЙНИЙ ДИЗАЙН ЗВИЧАЙНИХ РЕЧЕЙ: свічки з родзинкою
    Оригінальні свічки уособлюють собою незвичайний дизайн звичайних речей. Вони бувають...
 31.05.15
Оригінальний вентилятор голландського дизайнера
      Дизайнер Люк ван Хекель розробив оригінальний вентилятор незвичайного дизайну, для...
 06.08.15
Пісочний годинник в новому обличчі
        Оригінальні пісочний годинник, розроблені дизайнерами Studio Toer, дозволяють...
 11.03.14
Сучасні аксесуари для вина: дегустація як мистецтво
      Сучасні аксесуари для вина здатні перетворити процес дегустації в справжнє мистецтво. ...
 01.07.15
ОРИГІНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ГОДИН з регульованою довжиною СТРЕЛОК
      Незвичайний дизайн годин може стати родзинкою будь-якого інтерєру. Особливо, якщо це...
 07.09.13
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь