Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

НЕЗВИЧАЙНИЙ ДИЗАЙН: гібрид пташиної клітки і акваріума

 admin        25.10.15

Незвичайний дизайн домашнього живого куточка запропонувала парижанка Констанс Гюссет. Оригінальний задум французького дизайнера привів до створення незвичайних гібридів пташиних клітин з акваріумами. Констанс не просто розташувала їх поруч, а спробувала органічно вписати настільки різні стихії в одне життєвий простір.

 

 

Незвичайні моделі пташиних клітин і акваріумів

 

Перша з нестандартних ідей отримала імя «Мезонін». У цьому незвичайному дизайні акваріум поміщений усередині клітки для птахів. Кажуть, досить забавно бачити, як пташка може годинами спостерігати за рухами рибки в акваріумі, немов на екрані телевізора.

 

 

 
птичья клетка с аквариумом
 
 

 

 

Друга оригінальна ідея дизайну носить імя «Дуплекс». У цьому варіанті акваріум розміщується зверху пташиної клітки. Але простір все ж не так строго розмежовано, як здається. Незвичайний дизайн днища акваріума дозволяє птахам пурхати практично на одному рівні з плаваючими рибками.

 

 
необычный дизайн аквариума
 
 
 
необычный дизайн птичьей клетки
 
 

 

 

Важко сказати, кому з глядачів такий варіант подобається більше: птахам, рибам або людям. У всякому разі, ідеї Констанс Гюссет викликали чималий інтерес у дизайнерів. Можливо, незабаром ми побачимо інші несподівані комбінації креативних дизайнерів.

(голосов:)
Похожие статьи
акваріум Ice Cube
        Привабливий акваріум, в якому навіть одна рибка виглядає приголомшливо, створив...
 13.02.15
Акваріум в спальні: плюси і негативні сторони
        Акваріум в сучасній спальні зустрічається в різних видах: від традиційної невеликої...
 30.11.14
АКВАРІУМ В ІНТЕРЄРІ КВАРТИРИ
    Сьогодні акваріум в інтерєрі квартири з задоволенням використовують не тільки любителі...
 07.10.13
Незвичайний стіл з вбудованим каміном
      Стильний незвичайний стіл Warmpath дизайнера Михеля Харбуна заворожує своєю...
 08.09.13
дизайн меблів та світильників
    Мякі меблі з колекції Мутація і світильники серії Кочовий світло бельгійського дизайнера...
 12.08.15
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь