Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

Меблі для кухні з Італії: всі на своїх місцях

 admin        16.10.15

Кожен, хто вирішив купити італійські меблі, повинен розуміти, що він не просто обзаводиться шикарним гарнітуром, а приводить в дію чітко налагоджений механізм. Всі його ланки покликані забезпечити господареві гранично можливий комфорт, економити час і звільняти від нелегкої роботи. Ви бажаєте, щоб все так і було? Для цього потрібно всього нічого - правильно розташувати елітну побутову техніку. Ну що ж, оснащуємо меблі для кухні з Італії разом!

 

 

 
итальянская кухня
 
 

 

 

Плита і духова шафа

 

 

Це ключові елементи будь-якої кухні. Адже приміщення без плити - це вже не кухня! До плиті необхідно забезпечити вільний доступ, передбачити можливість монтажу витяжки. Традиційний варіант - плита і духовка під нею - йде в минуле. Якщо ж вони розділені, то плита як робоча поверхня поєднується зі стільницею і майже не займає місця, а духова шафа розміщується на рівні очей. Це досить зручно: все знаходиться під контролем і нахилятися не потрібно!

 

 

Витяжка

 

 

З розміщенням витяжки питань не виникає. Це так звана тінь плити, і без неї не проектується жодна сучасна кухня Італії! Зазвичай витяжка підбирається за розмірами плити або трохи більше. Ідеальний варіант - вбудована витяжка.

 

 

Кухонна мийка і посудомийна машина

 

 

Функція у цих кухонних пристосувань одна, а от можливості - дуже різні. Як правило, посудомийну машину найкраще поставити недалеко від миття, а саму мийку (лінійну або кутову) - вбудувати в стільницю недалеко від плити і кухонного столу.

 

 

Холодильник

 

 

Незважаючи на чималі габарити, холодильник також можна приховати за фасадом меблів. Однак дизайн ультрасучасних холодильників нового покоління відкриває безліч блискучих можливостей для створення ефектної кухні XXI століття. Вибір за Вами!

 

 

Пральна машина

 

 

Розташування пральної машини на кухні - особиста справа кожного. Але при скромних габаритах будинку це рішення є найбільш оптимальним. Памятайте тільки одне: ставити пралку слід осторонь від місця приготування їжі!

 

 

Телевізор

 

 

Хочете піднімати життєвий тонус? .. Зверніть увагу на сучасні «кухонні» телевізори зі спеціальним «антіжіровим» покриттям!

 

 

Зібравши цю інформацію воєдино і намалювавши в інтерєрі свого будинку збірний образ італійської кухні, отримаємо не просто гарне приміщення в будинку, а повноцінне, функціональне, продумане до дрібниць робоче місце для втілення креативних ідей!

 

 

 
современная кухня Италии
 
 
 
купить итальянскую кухню
 
 
 
итальянская кухня со встроенным оборудованием
 
 

 

(голосов:)
Похожие статьи
Надкомпактна кухонна плита Cookease
      Наскільки компактної може бути сучасна кухонна плита, переконливо продемонстровано в...
 24.12.14
Меблі для малогабаритної кухні: сучасні можливості
      Невеликі кімнати стають все більш функціональними. Правильно підібрані меблі для...
 07.09.13
Кухонні меблі своїми руками
Сьогодні неможливо уявити будинок без обладнаної кухні. Кухня в багатьох будинках замінює...
 09.02.14
Функціональний дизайн кухні: універсальні принципи
      Італійські дизайнери Луччі і Орландіні сформулювали сім універсальних принципів,...
 09.03.15
Телевізор на кухні: пошук ідеального місця розміщення
        Як розмістити телевізор на кухні так, щоб він нікому не заважав, але було зручно...
 11.09.13
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь