Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

Дах з профнастилу своїми руками

 admin        07.11.15
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу своїми руками може бути зроблена? Все досить просто, але існують деякі особливості процесу.

Крыша из профнастила своими руками


Кут нахилу даху як головний критерій

Є основні правила для тих, хто хоче покрити дах з профнастилу для дачі своїми руками без зайвої допомоги. Перше з них враховувати залежність кута нахилу покрівлі, щоб все зробити правильно, необхідно запамятати таке співвідношення:
Нахил менше 15 градусів мінімальний нахлест сусідніх листів від 200 мм.
Від 15 до 30 градусів нахлест 150-200 мм
Більше 30 градусів нахлест 100-150 мм
Варто відзначити, що якщо кут нахилу буде менше 12 градусів, то потрібно використовувати силіконовий герметик на вертикальних і горизонтальних напустках.

Кріпимо профільний настил до деревяної обрешітки

Є два види каркасів металевий і деревяний. Зараз розберемо на прикладі як кріпити профільний настил до деревяної обрешітки. Для кріплення використовуються саморізи, з гумовою прокладкою під капелюшком. Вибирайте фурнітуру з розміром 4.8х35мм, тому що кріпити профнастил саморізами потрібно в нижню частину хвилі, а не у верхню, як у шиферних аналогів. А от для кріплення коника профільного настилу потрібно брати більш габаритні саморізи в 80 мм.
Варто відзначити, що обрешітку потрібно попередньо обробити спеціальними антисептиками. Навіть якщо вам підійде старий каркас не полінуйтеся і зробіть цю роботу.
Важливо! Не забуваємо про гідроізоляції (і пароізоляції). Ізоляційний матеріал укладаємо горизонтально, з нахлестом в 100-150 мм.
Також варто продумати систему вентилювання підпокрівельного простору, для чого слід залишати зазори (між гратами і плівкою, приблизно 30-40 мм). Також гідроізоляційна плівка не повинна доходить до коника на 40 мм. Ще бажано подбати, щоб в торцях будинку була решітки для вентиляції.

Міняємо старий настил на новий

Якщо ви вирішили прибрати старий шифер і поміняти його на профільний настил, то що робити зі старою латами? З метою економії коштів її можна залишити, і це не зашкодить експлуатаційним характеристикам настилу. Але якщо у вас нахил даху невеликий, тобто менше 15 градусів, то стару решітку варто ущільнити, суцільно зрешетили її деревяними брусками.

Залежність щільності обрешітки від марки профнастилу

Знову теоритические правила, які потрібно запамятати. Якщо ви цікавилися профільним настилом як матеріалом, то помітили, що він існує різних марок. Консультанти в магазинах допоможуть зробити вам правильний вибір, але ось деякі знання, які зобовязані залишитися у вашому багажі:

Якщо кут нахилу нашої даху менше 15 градусів і ви вибрали профільний настил марки С20, то слід використовувати щільну обрешітку каркаса. Сам нахлест робимо в дві хвилі.
Якщо кут нахилу менше 15 градусів, але використовується марка профнастилу С35, то можна використовувати крок обрешітки в 300мм, а нахлест лише в одну гофру.
Якщо використовувати марку профнастилу С44 при малому куті нахилу даху, то решетування повинна бути з кроком більш ніж 500 мм.
Якщо кут нахилу даху більше ніж 15 градусів, то можна використовувати обрешітку каркаса з кроком від 350 до 500 мм залежить від висоти гофри профільного настилу.
(голосов:)
Раздел: Разное
Похожие статьи
Дах чотирьохскатна своїми руками - Як зробити чотирьохскатну дах своїми рук ...
Якщо вас цікавить дах чотирьохскатна своїми руками, то вам буде незайвим дізнатися, що вона повинна...
 02.04.15
Паркан з профнастилу своїми руками
У даній статті ми розглянемо технологію будівництва паркану з профнастилу своїми руками. Якщо ви...
 06.08.15
Мяка покрівля своїми руками
Мяка покрівля своїми руками Напевно ви вже десь бачили звичайні будівлі з незвичайною дахом, яка...
 30.10.15
Димохід своїми руками
Багато хто помилково думають, що зробити димар своїми руками просто, але насправді в цьому процесі...
 29.10.14
Двосхилий дах своїми руками
Двосхилий дах своїми руками завдання здійсненне. Звести такий дах - не складе зусиль. Проте все ж...
 30.08.14
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь