Главная Обустройство двора Маленькая квартира Ландшафт Черно-белый интерьер Дизайн дома Дизайн детской Цвет в интерьере
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких зовнішніх впливів є сайдинг. Однак якими б якостями не володів цей матеріал, якщо буде порушений порядок монтажу сайдингу, то його захисні властивості можуть звестися до нуля. І, незважаючи на те що цей матеріал по своїй структурі повинен захищати споруду від атмосферних ...
 Монтаж сайдинга своїми руками
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками. Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план ...
 Монтаж електропроводки своїми руками
Величезною популярністю користуються даху з профільних листів, які славляться своєю довговічністю і надійністю конструкції. Не можна сказати, що сам матеріал дорогий, але професійні роботи з монтажу можуть обійтися недешево. Але навіщо платити іншим, якщо дах з профнастилу може бути зроблена своїми руками?
 Дах з профнастилу своїми руками
Логин:   
Пароль: 

Монтаж електропроводки своїми руками

 admin        12.11.15
Електричну проводку в будинку можна порівняти з кровоносною системою людського організму. Без струму не буде працювати жоден електроприлад. Тому до прокладання кабелів в будинку потрібно поставитися до великою увагою. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чи можна здійснити монтаж електропроводки своїми руками.

Перш ніж приступити до нього, потрібно скласти план: яким чином будуть проходити дроти, де розташуються вимикачі або розетки. Розрахунок проводки і проведений з її урахуванням монтаж дозволить уникнути перевантаження електромережі. Важливо: розрахунок не слід виробляти, не маючи ніякого досвіду в цій справі! Є навіть невеликі сумніви? Краще довіритися фахівцям-електрікам.Електріческіе дроти можуть прокладатися в приміщеннях двома способами відкритим або прихованим, або закритим. Кожен з них має свої плюси і мінуси.

Відкрита проводка

Для цього виду монтажу знадобляться невеликі прокладки з азбесту, смужки жерсті, картон і дроти АППВ або АПРВ. Прикріпіть до стіни на невеликій відстані один від одного азбестові прокладки. До них бляшаними смужками і будуть кріпитися дроти. Спеціальний картон нагоді вам як ізолюючий матеріал.Откритий тип монтажу передбачає закріплення всіх розеток і вимикачів в будинку на пластмасові або деревяні підстави (підрозетники), а потім на стіну.

Монтаж электропроводки своими руками

Якщо самостійний монтаж електропроводки здійснюється у вологих приміщеннях, подбайте про додатковий захист: монтуючи проводку в льохах, гаражах або санвузлах, укладіть дроти в ізолюючі труби.Несомненний плюс відкритої проводки швидкий доступ до неї. Якщо ви помітили пошкодження, то усуньте його без особливих зусиль. Але все ж не володіючи навичками роботи з електричними мережами, не варто намагатися самостійно її лагодити це може закінчитися поразкою струмом і лікарняним ліжком. Мінус відкритого типу проводки вона не дуже привабливо виглядає і недостатньо захищена від коротких замикань і як наслідок - пожеж.

Прихована (закрита) проводка

Основою під провід в цьому випадку буде азбестова пластина не менше 3 мм завтовшки. При монтажі прихованої проводки не можна допустити того, щоб дроти перетнулися між собою. Іноді подібна необхідність все ж виникає. У цьому випадку потрібно приділити місцям схрещування підвищену увагу, застосувавши ще один ізолюючий шар.
Закритий тип монтажу електропроводки, в порівнянні з відкритим, є набагато більш безпечним. Крім того, приховані від сторонніх очей проводу набагато краще, ніж кабелю, що йдуть по шпалерах або стелі. Але несправності такої проводки виправити набагато складніше: потрібно більше часу і сил.

Запамятайте!

(голосов:)
Раздел: Разное
Похожие статьи
Водяна тепла підлога своїми руками
Всі ми знаємо про чудових переваги теплої підлоги. Водяна тепла підлога є найбільш безпечним...
 20.10.15
Приховані електромонтажні роботи в заміському будинку
      Приховані електромонтажні роботи вимагають високого професіоналізму виконавця. ...
 10.08.15
Самостійний монтаж теплого інфрачервоного підлоги під ламінат
    З монтажем теплого плівкового статі впорається навіть жінка. Пропонуємо опис ремонту...
 08.08.15
Монтаж сайдинга своїми руками
Один з найнадійніших будівельних матеріалів для захисту всього будівельного обєкту від будь-яких...
 20.11.15
Натяжні стелі: плюси і мінуси
      Натяжні стелі дуже красиві. Швидкий монтаж, можливість приховати нерівності стелі,...
 22.10.13
Комментарии
РОЗТАШУВАННЯ І ДИЗАЙН літній терасі
  Щоб правильно вибрати розташування і дизайн літньої тераси, слід...
 admin        17.11.15
Copyright © 2013 Все о строительстве и ремонте | Всех прав не защитишь